Skip to content

Mesoestetic on-line

Mesoestetic on-line

Mesoestetic on-line oferuje swoim klientom wiele różnych dermokosmetyków. Ten ceniony hiszpański producent już od wielu lat wykorzystuje zaawansowane technologie, które pozwalają na opracowanie formuł wykorzystywanych przez licznych specjalistów z branży medycyny estetycznej na całym świecie. Produkty marki są też nieustannie udoskonalane, ze względu na wprowadzane innowacje i stały rozwój działalności. Obecnie ich znaczną część można nabyć przez Internet.

Spis treści:
Jakie kosmetyki można obecnie kupić?
Asortyment produktów do domowej pielęgnacji
Cosmelan oraz Dermamelan
Najwyższa jakość dermokosmetyków
Bezpieczeństwo potwierdzone badaniami
Dlaczego warto?

Jakie kosmetyki Mesoestetic można obecnie kupić on-line?

Marka Mesoestetic to producent, którego kosmetyki z różnych linii są dostępne on-line w ofercie naszego sklepu internetowego Care4Skin. Ze względu na ogromne doświadczenie specjalistów tej marki w różnych dziedzinach powiązanych z kompleksową pielęgnacją produkty należące do poszczególnych serii można optymalnie dopasować do potrzeb skóry pod kątem wieku pacjentów oraz występujących u nich problemów skórnych. Producent ten posiada w ofercie preparaty dedykowane zarówno zastosowaniom w ramach specjalistycznych zabiegów, jak i te przeznaczone do domowej pielęgnacji. W kosmetykach Mesoestetic używane są wyłącznie najwyższej jakości substancje, takie jak wysoko oczyszczony i usieciowany kwas hialuronowy do wypełniania zmarszczek głębokich i średnio głębokich całej twarzy, policzków, okolic żuchwy czy bruzd nosowo-wargowych.

Asortyment produktów do domowej pielęgnacji

W ofercie producenta znajduje się bogaty asortyment produktów, które można wykorzystać do codziennej pielęgnacji ciała i skóry – przeznaczonych zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Marka ta posiada kilka linii specjalnie dobranych kosmetyków, wyróżniających się unikalnymi właściwościami. Poszczególne preparaty funkcjonują dzięki temu jako konkretne elementy kompleksowego programu pielęgnacji skóry, zapewniając skuteczne oczyszczanie oraz ochronę. Wynika to z wysokiej zawartości starannie dobranych substancji aktywnych, które kontrolują szereg czynników wpływających niekorzystnie na wygląd zewnętrzny oraz skutecznie zapobiegają ich efektom. Połączenie regularnej pielęgnacji w domu ze specjalistycznymi zabiegami daje trwalsze i lepiej widoczne rezultaty. Z tego względu znaczna część produktów marki przeznaczona jest do stosowania bezpośrednio po wykonaniu odpowiednich procedur w gabinecie dermatologicznym czy gabinecie medycyny estetycznej. Same zabiegi dostosowywane są w znacznym stopniu do indywidualnych potrzeb pacjentów, podobnie jak kosmetyki stosowane w pielęgnacji. W ramach protokołu zabiegowego uwzględniane są etapy rozpoznania rodzaju skóry, przygotowania, pielęgnacji, leczenia i obserwacji skóry. Za ich pomocą można skorygować wiele problemów estetycznych.

Cosmelan oraz Dermamelan

Internetowo sprzedawane są wyroby marki do przeprowadzania bardzo silnych oraz skutecznych kuracji depigmentujących, czyli Cosmelan oraz Dermamelan. Produkty z tych linii są doceniane przez specjalistów od pielęgnacji skóry na całym świecie. Kosmetyki te efektywnie zmniejszają widoczność plam barwnikowych, rozjaśniają cerę oraz wyrównują przebarwienia. Wykazują przy tym działanie przeciwstarzeniowe, co pozwala na ich kompleksowe zastosowanie w kuracjach anti-age. W przypadku produktów Cosmelan oraz Dermamelan czasami konieczne jest wcześniejsze przeprowadzenie zabiegu w gabinecie lekarskim, a następnie kontynuowanie terapii podtrzymującej poprzez zastosowanie wybranych preparatów do pielęgnacji domowej. Produkty tej marki są w stu procentach bezpieczne, ponieważ można je aplikować na każdym fototypie skóry i o dowolnej porze roku. Nie zawierają substancji o działaniu keratolitycznym, a ich efektywność jest bardzo wysoka. Dermokosmetyki należące do tych linii słyną ze swojej wyjątkowej skuteczności w eliminowaniu przebarwień różnego typu, w tym również tych w formie plam o podłożu hormonalnym.

Najwyższa jakość dermokosmetyków

W ofercie Mesoestetic znajdziesz wiele produktów przeznaczonych do stosowania miejscowego, włącznie z kremami, emulsjami, mleczkami, serami czy żelami. Za ich pomocą można nie tylko pielęgnować skórę na co dzień oraz po specjalistycznych zabiegach, ale też skorzystać z ich właściwości profilaktycznych oraz ochronnych. Marka posiada w swoim katalogu również produkty doustne, np. w formie kapsułek, płynów czy saszetek. Znaczna część dermokosmetyków tego cenionego hiszpańskiego producenta znajduje zastosowanie w zabiegach, które realizowane są z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu medycyny estetycznej. Do takich preparatów należą wyroby medyczne klasy III, przeznaczone do podawania śródskórnego. Produkty te posiadają oznakowanie CE, które zapewnia ich zgodność z normami skuteczności, jakości oraz bezpieczeństwa. Wiele dermokosmetyków marki stosowanych jest także miejscowo, celem niwelowania blizn, de nadmiernej pigmentacji, stanów zapalnych, dużego unaczynienia czy innych chorób skóry.

Bezpieczeństwo potwierdzone badaniami

Produkty oferowane przez markę Mesoestetic poddawane są licznym testom za pośrednictwem innowacyjnych technologii. Badania przeprowadzane przez oddział biotechnologii koncentrują się głównie na przeciwdziałaniu efektom starzenia i depigmentacji. Oddział medycznej kontroli obserwacyjnej i nadzoru to natomiast zespół cenionych na całym świecie specjalistów z dziedziny medycyny estetycznej i dermatologii, odpowiedzialny za oficjalną certyfikację oraz zapewnianie zgodności produktów ze ścisłymi kryteriami wewnętrznymi. Poszczególne procesy produkcyjne są systematycznie kontrolowane i monitorowane, dzięki czemu każda linia kosmetyków jest wytwarzana w oparciu o takie same wymogi. Producent posiada też własny system oczyszczania wody do iniekcji, a każdy jego zakład jest autoryzowany przez Hiszpańską Agencję Leków i Wyrobów Medycznych, która zapewnia zgodność z europejskimi zasadami dobrych praktyk produkcyjnych GMP oraz posiada certyfikaty systemów zarządzania jakością dla wszystkich realizowanych czynności.

Dlaczego warto wybrać produkty Mesoestetic on-line dostępne w Care4Skin?

Mesoestetic to marka, której produkty on-line najlepiej wybierać z pomocą doświadczonych specjalistów. W naszym sklepie internetowym Care4Skin jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne wsparcie przy optymalnym dopasowywaniu poszczególnych dermokosmetyków do stosowania w domu. Dodatkowo możemy zaoferować specjalistyczne konsultacje online z kosmetologiem czy dermatologiem. Wybrane produkty będą dzięki temu dobrane indywidualnie do potrzeb skóry pacjenta, na podstawie dokładnego wywiadu oraz szczegółowej ankiety medycznej. Spersonalizowane podejście znacząco zwiększa efektywność stosowanych produktów Mesoestetic. Zapraszamy do nawiązania kontaktu i zapoznania się z ofertą sklepu internetowego Care4Skin, a także zachęcamy do zdawania pytań na temat poszczególnych kosmetyków.

Social Media

Popularne

CARE4SKIN

Załóż Konto Pacjenta

Zakupy w CARE4SKIN są możliwe tylko dla zalogowanych klientów. Utwórz konto pacjenta już teraz i odblokuj dostęp do setek profesjonalnych produktów dermokosmetycznych i porad ekspertów.

Blog

Powiązane posty

Krem Universkin

Kremy Universkin, które można kupić w naszym sklepie Care4Skin,to najwyższej jakości produkty, łączące w sobie codzienną

Czytaj dalej
Cosmetics 27 to marka wyjątkowych, naturalnych kosmetyków profesjonalnych

Cosmetics 27

Cosmetics 27 to marka wyjątkowych, naturalnych kosmetyków profesjonalnych. Dzięki innowacyjnemu podejściu marki do pielęgnacji skóry powstają

Czytaj dalej
Maska Mesoestetic

Maska Mesoestetic

Maska Mesoestetic to jeden ze specjalistycznych dermokosmetyków uznanej hiszpańskiej firmy farmaceutycznej. Podobnie jak inne produkty od

Czytaj dalej