Skip to content

Universkin serum P

Universkin serum P to starannie opracowany kosmetyk, przeznaczony do pielęgnacji skóry twarzy. Formuła tego wszechstronnego produktu bazuje na specjalnie dobranych elementach, które zostały idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkowników. Wysokiej jakości surowce w połączeniu z odpowiednio skoncentrowanymi substancjami aktywnymi sprawiają, że efekty stosowania serum uwidoczniają się w krótkim czasie. Kosmetyki cenionej marki Universkin znaleźć można w ofercie naszego sklepu Care4Skin.

Spis treści:
Czym się wyróżnia?
Indywidualne podejście
Proces powstawania produktu
Wskazania
Dobór składników
Stosowanie i przebieg terapii
Zakończenie kuracji
Koszt

Czym wyróżnia się Universkin serum P?

Universkin serum P jest innowacyjnym produktem cenionej, francuskiej marki. Kosmetyki tego producenta opracowywane są przez doświadczonych kosmetologów, dermatologów oraz biotechnologów, którzy dbają o wysoką efektywność i jakość każdej formuły. Serum jest dzięki temu bardzo dobrze skomponowane, a jego składniki wzajemnie wzmacniają swoje działanie. Produkt ten jest jednocześnie wygodny w użyciu. Ze względu na zaangażowanie dermatologów w produkcję serum, bardzo dobrze sprawdza się ono w procesie minimalizowania objawów różnych schorzeń skóry i stanowi optymalne wsparcie dla specjalistycznych zabiegów i kuracji.

Indywidualne podejście do pielęgnacji skóry

Marka Universkin indywidualnie podchodzi do potrzeb swoich klientów i pacjentów. Wieloletnie doświadczenie twórców serum pozwala im na optymalny dobór rozwiązań w skomplikowanym procesie pielęgnacji. Współpraca ze specjalistami zapewnia staranny dobór składników, a także prawidłowy przebieg kuracji. Holistyczne podejście to unikalna cecha branży kosmetycznej, dzięki której pacjenci mogą bez obaw obdarzyć zaufaniem doświadczonych fachowców. Obecnie serum P jest uznawane za światowy bestseller, który przyniósł marce popularność i rozgłos. Jego podstawowa kompozycja bazuje na uniwersalnej bazie, opracowanej w sposób zapewniający spójność poszczególnych składników aktywnych. Preparat ten zawiera witaminę E, odżywcze i regenerujące kwasy omega-3 oraz nawilżający kwas hialuronowy, a także przeciwstarzeniowe peptydy biomimetyczne. Do takiej bazy są następnie dodawane maksymalnie trzy substancje aktywne, które dzięki odpowiednio wysokiemu skoncentrowaniu zapewniają pożądaną efektywność.

Proces powstawania produktu

Tworzenie indywidualnie dobranego serum do twarzy przebiega w trzech etapach. Na początek wystarczy wypełnić odpowiedni formularz na stronie producenta, podając informacje o stanie skóry, problemach podczas pielęgnacji oraz oczekiwaniach względem właściwości produktu. W ten sposób specjaliści mogą uzyskać wszystkie niezbędne dane. Kolejny krok to konsultacja, którą można odbyć osobiście lub online. Zadaniem specjalisty jest przeanalizowanie informacji podanych w formularzu, a także przeprowadzenie badań celem oceny stanu skóry. Na tym etapie wykluczane są też ewentualne przeciwwskazania do przeprowadzenia terapii dermatologicznej z wykorzystaniem serum. Po zakończeniu konsultacji specjalista ostatecznie komponuje składniki produktu w sposób indywidualnie dopasowany do potrzeb pacjenta.

Określenie wskazań

Uniwersalna baza odżywcza serum uzupełniana jest trzema konkretnymi składnikami aktywnymi. W ten sposób można wzbogacić wysoce skoncentrowany produkt substancjami, które zostaną optymalnie dopasowane do określonych problemów skórnych. Z tego względu gotowe serum posiada stosunkowo prosty skład, co niweluje ryzyko podrażnień pod wpływem współdziałania zbyt wielu elementów. Specjalista może wybrać spośród aż 19 różnych dodatkowych substancji aktywnych, odpowiadających najczęściej występującym dolegliwościom skórnym.

Dobór składników aktywnych

Przeciwstarzeniowo działają kwas ferlulowy oraz ponadtlenkowa dysmutaza SOD, redukując stres oksydacyjny, eliminując wolne rodniki oraz zabezpieczając skórę przed fotostarzeniem. Retinol, witamina C oraz izoflawony sojowe poprawiają natomiast strukturę i jędrność skóry. Dla cery naczynkowej i silnie zaczerwienionej dobierane są natomiast kwas azelainowy, rutyna oraz niacynamid w formie witaminy B3, które ujednolicają koloryt skóry i łagodzą podrażnienia. Na przebarwienia pomóc może natomiast kwas kojowy połączony z arbutyną, ponieważ zapobiegają one powstawaniu nowych zmian i redukują te utrwalone. Cerze trądzikowej dedykowane są składniki zapobiegające rozwojowi stanów zapalnych i oczyszczające pory, takie jak złuszczające kwasy – fitowy, salicylowy i glikolowy. Przetłuszczanie się skóry może natomiast wyeliminować cynk. Dopełnieniem przeciwtrądzikowej pielęgnacji są laktopeptydy zabezpieczające naturalną florę bakteryjną skóry, a także pantenol i aloes o działaniu nawilżająco-kojącym.

Jak należy stosować Universkin serum P?

Universkin serum P należy stosować zgodnie z zaleceniami, aby starannie i indywidualnie dobrane składniki zapewniały pożądaną efektywność. Ze względu na duże zróżnicowanie dostępnych substancji aktywnych, kluczowe znaczenie ma prawidłowa diagnostyka problemów skórnych oraz sama kompozycja produktu. W ten sposób można zyskać pewność, że poszczególne elementy formuły będą się wzajemnie uzupełniać oraz potęgować swoje działanie.

Przebieg terapii

Zastosowanie tego specjalistycznego serum powinno się odbywać pod opieką specjalisty. W jednym opakowaniu znajduje się 15 ml produktu, co wystarcza na około 6-8 tygodni codziennej aplikacji. Na czas zużycia serum wpływa częstotliwość jego stosowania, ponieważ może być używane raz lub dwa razy na dobę. Znaczenie ma także ilość kropli kosmetyku, przypadająca na jedną aplikację. Pojemność produktu jest stosunkowo niewielka, jednak stanowi to dużą zaletę. W trakcie kuracji cera stopniowo zacznie ulegać zmianom, co wpłynie również na skład przyszłej receptury.

Zakończenie kuracji

Na końcowym etapie stosowania serum odbywa się kolejna konsultacja. Specjalista ocenia wówczas postępy i efektywność usuwania problemów dermatologicznych. W zależności od wyników badania, kolejne opakowanie produktu może mieć zmodyfikowany skład. Aby utrzymać efekty oraz spełnić nowe potrzeby skóry, nowa formuła zostanie odpowiednio dobrana np. do pory roku. Specjalistyczna opieka daje pewność poprawy kondycji cery, włącznie z wyeliminowaniem przesuszenia, przebarwień, stanów zapalnych oraz innych problemów.

Ile wynosi cena Universkin serum P?

Universkin serum P posiada bardzo przystępną cenę, zważywszy na efektywność tego produktu oraz możliwość indywidualnego doboru jego formuły. W naszym sklepie Care4Skin oferujemy ten kosmetyk w trzyelementowym zestawie, na co składa się kompozycja złożona z dwóch preparatów o pojemności 15 ml zawierających odrębną bazę i 3 składniki aktywne. Na konsultację niezbędną do zakupu produktu można się umówić mailowo lub telefonicznie. Zapraszamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z naszej oferty.

Social Media

Popularne

CARE4SKIN

Załóż Konto Pacjenta

Zakupy w CARE4SKIN są możliwe tylko dla zalogowanych klientów. Utwórz konto pacjenta już teraz i odblokuj dostęp do setek profesjonalnych produktów dermokosmetycznych i porad ekspertów.

Blog

Powiązane posty

Kosmetyki Medik8

Kosmetyki Medik8

Kosmetyki Medik8 to specjalistyczne preparaty dermatologiczne przeznaczone dla różnych typów skóry. W ofercie producenta można znaleźć

Czytaj dalej
Codage marka francuskich kosmetyków klasy premium

Codage

Codage to podbijająca rynek kosmetyczny marka francuskich kosmetyków klasy premium. Każdy produkt marki powstaje z najwyższej

Czytaj dalej