Skip to content

FAQ

JAK DZIAŁAMY

Odpowiednie zadbanie o skórę to podstawa jej zdrowia i dobrego wyglądu

Właściwa pielęgnacja nie jest natomiast prosta, gdyż podyktowana jest indywidualnymi wymaganiami i potrzebami naszej skóry. W  gąszczu dostępnych informacji można łatwo się pogubić. Poniżej zebraliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane nam pytania. Jeżeli w tym miejscu nie natraficie Państwo na poszukiwane treści, zapraszamy do zadania nam pytań poprzez formularz kontaktowy.

Path 2 Created with Sketch.

FAQ

KOMPEDIUM WIEDZY O CARE4SKIN

Tak, aby dokonać zakupu w sklepie internetowym Care4Skin konieczna jest rejestracja.
Aby dokonać rejestracji należy kliknąć na ikonkę KONTO PACJENTA znajdującą się po prawej stronie górnego panelu. Następnie zostaniemy przekierowani do strony, na której znajduje się formularz, którego uzupełnienie pozwoli nam utworzyć Państwa kartę pacjenta. Po zakończonym procesie rejestracji automatycznie zostanie odblokowany dostęp do szerokiej gamy profesjonalnych produktów jakie oferuje Państwu sklep internetowy CARE4SKIN.
Na chwilę obecną realizujemy głównie przesyłki krajowe , jednakże w wyjątkowych przypadkach jesteśmy wstanie wysłać przesyłkę do Państwa leżącego na terenie UE. W takich okolicznościach prosimy o kontakt telefoniczny (+48 71 322 69 09). Automatycznie zwiększy się tym samym koszt przesyłki (ustalane wg aktualnych ofert firm kurierskich).
Czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu zaksięgowania wpłaty. Po zaksięgowaniu należności zamówienie realizowane jest w ciągu 24h/48h ( czas przygotowania przesyłki  przekazanie paczki kurierowi  dostarczenie przesyłki do Klienta).
Wysyłka kurierska – 20zł Wysyłka kurierska za pobraniem – 25 zł Odbiór przesyłki w dowolnym paczkomacie – 15 zł

Płatności można dokonać poprzez:

  • przelew tradycyjny
  • płatność kartą: VISA, VISA Electron, MasterCard i Maestro;
  • PayU – automatyczne przekierowanie do strony szerokiej gamy banków
  • BLIK – system płatności mobilnej

Zgodnie z regulaminem sklepu internetowego Care4Skin klient ma prawo zwrócić produkt w ciągu 14 dni od jego zakupu. Zwrócony towar musi być nieotwarty/oryginalnie zapakowany nie noszący śladów otwierania lub używania. Koszty zwrotu ponosi klient. Dzień nadania przesyłki jest dniem zwrotu.

Towar prosimy zwrócić na adres:CARE4SKIN
UL. BARYCKA 1/3
50-325 WROCŁAW”

Tak, oczywiście istnieje możliwość wystawienia faktury.

Jeśli przesyłka będzie uszkodzona z zewnątrz koniecznie prosimy o przekazania informacji kurierowi, a następnie o kontakt z nami email’owo (kontakt@care4skin.pl) bądź telefonicznie +48 518536297.

Wszelkie pytania prosimy kierować na nasz adres e-mail kontakt@care4skin.pl. Istnieje również możliwość kontaktu telefonicznego +48 71 322 69 09.