DR. CYJ

Zakupy bez rejestracji !
Wszelkie kody rabatowe będą przysługiwać TYLKO zalogowanym użytkownikom. Zachęcamy do założenia Konta Pacjenta.

Dr. Cyj firmy Caregen to innowacyjna terapia dedykowana problemom z wypadaniem włosów, hamująca ich utratę i przyspieszająca odrost nowych. Głównym produktem, nad którym prace trwały ponad 10 lat, jest DR.CYJ Hair Filler – nowa formuła 7 rewolucyjnych peptydów i kwasu hialuronowego.

Innowacyjność tego preparatu to nie tylko jego skład, ale również nowa opatentowana przez Caregen technologia ‘Przedłużonego uwalniania substancji aktywnych’ (Sustained Release Technology). To zupełnie przełomowy sposób dostarczania substancji aktywnych – minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 14 dni po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych.

Dr. Cyj Hair Filler – pierwsza na świecie peptydowa terapia włosów skutecznie zatrzymuje wypadanie włosów i przyspiesza ich odrost poprzez pobudzenie krążenia i rewitalizację mieszków włosowych.

Terapia przeznaczona jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, zarówno w przypadku łysienia androgenowego, sezonowego wypadania włosów, ale także spowodowanego stresem, złą dietą, częstym farbowaniem lub też niewłaściwą pielęgnacją włosów i skóry głowy. To również świetny zabieg wzmacniający włosy przed i po przeszczepie.

Doskonałym uzupełnieniem leczenia gabinetowego jest domowa terapia Dr. Cyj – szampon oraz odżywka. Produkty te będą wzmacniać i odżywiać włosy, zapobiegać rozdwajaniu się końcówek, nadawać im objętości i blasku.

Kategorie

Marka

Rodzaj skóry

Problemy skóry

Profilaktyka

Forma preparatu

Okolica stosowania

Pojemność

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2