Vivacy

Zakupy bez rejestracji !
Wszelkie kody rabatowe będą przysługiwać TYLKO zalogowanym użytkownikom. Zachęcamy do założenia Konta Pacjenta.

Laboratoires VIVACY to światowej klasy specjaliści zarówno w zakresie koncepcji, jak i produkcji oraz zastosowania kwasu hialuronowego Stylage®. Od blisko 20 lat eksperci ci wykorzystują swoją wiedzę z zakresu medycyny estetycznej by tworzyć nowoczesne rozwiązania w pielęgnacji anti-aging.

Fabryka Laboratoires Vivacy znajduje się w Archamps (Francja) i jest od lat prestiżowym ośrodkiem badań i rozwoju, a jej marki synonimem beauté à la française. Firma od samego początku przykłada dużą wagę do dialogu z lekarzami i ich opinii. Zgłaszane na bieżąco przez medyków potrzeby pacjentów sprawiły, że VIVACY wprowadziło do swojego portfolio serię VIVACY Beauty – nietuzinkowe i wysokiej jakości produkty pielęgnacyjne pomagające zachować piękną i młodą skórę.

Seria dermokosmetyków VIVACY Beauty dedykowana jest pacjentom po zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, a także tym, którzy w ramach codziennych rytuałów pielęgnacyjnych poszukują produktów najwyższej jakości, zapewniających odpowiednie nawilżenie oraz ujędrnienie skóry.

Zastosowany w dermokosmetykach Kompleks VIVASÔME® został opracowany dzięki zaawansowanym badaniom. Jego technologia oparta jest na transporcie składników czynnych, zamkniętych w liposomach, co ułatwia przenikanie składników aktywnych do głębszych warstw skóry. W skład kompleksu wchodzi koktajl składników aktywnych o działaniu anti-aging. Należą do nich – woda mineralna Treignac z własnego źródła VIVACY, sorbitol oraz substancje czynne o działaniu biostymulującym. Kremy zostały dodatkowo wzbogacone o kwas hialuronowy oraz stabilizowaną witaminę C. Dzięki temu połączeniu skóra jest odżywiona, zrewitalizowana i chroniona przed negatywnym wpływem wolnych rodników, a dodatkowo wygładzone zostają zmarszczki.

Portfolio dermokosmetyków zostało podzielone na produkty kojące, nawilżające i anti-aging. W skład serii VIVACY Beauty wchodzi sześć produktów, które zostały opracowane w taki sposób, by każdorazowo dostosowywać się do indywidualnych potrzeb skóry pacjenta. Wszystkie produkty przeszły testy kliniczne potwierdzające ich skuteczność.

Wyświetlanie jednego wyniku