Skip to content

BEZPŁATNE KONSULTACJE
Z KOSMETOLOGIEM

Kosmetolog

Katarzyna Gryz

Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnej konsultacji z kosmetologiem.

Dobór pielęgnacji przez naszego specjalistę jest całkowicie bezpłatny.

Path 2 Created with Sketch.

JAK TO DZIAŁA

Nasz kosmetolog chętnie bezpłatnie dopasuje preparaty do potrzeb Twojej skóry. Zadzwoń bądź uzupełnij poniższą krótką ankietę.

ZADZWOŃ

+48 518 536 297

Porozmawiaj z konsultantem, który pomoże dobrać najbardziej odpowiedni preparat

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Zostaw dane kontaktowe, abyśmy mogli oddzwonić

JAK TO DZIAŁA

 Kosmetolog idealnie dopasuje preparaty do Twojego typu skóry biorąc pod uwagę ankietę uzupełnioną podczas tworzenia konta Pacjenta oraz poniższymi sugestiami. Wszystko w trosce o Twoje piękno oraz bezpieczeństwo.

Proszę uzupełnić poniższe informacje, a w ciągu 24h nasz pracownik skontaktuje się z Panią/-em zgodnie z wybranym sposobem komunikacji oraz najdogodniejszym dla Państwa przedziale czasowym.

Konsultacja możliwa jest tylko wtedy, gdy Pacjent uzupełnił formularz i utworzył konto Pacjenta

Po założeniu konta pacjenta i zalogowaniu, pojawi się na tej stronie, oraz na stronie “KONTO PACJENTA” formularz zapisu na bezpłatne konsultacje.

Path 2 Created with Sketch.

CARE4SKIN

Więcej niż sklep

Na platformie Care4Skin znajdziecie Państwo informacje, w formie porad i artykułów, dotyczące dbania o skórę. Ponadto dzięki stałej współpracy Care4skin z Kaniowscy Clinic macie możliwość skorzystania z konsultacji online z kosmetologiem i/lub lekarzem dermatologiem, którzy pomogą w doborze odpowiedniej pielęgnacji. Tutaj także w szybki i prosty sposób zakupicie polecane Wam produkty.
Możemy zaoferować Państwu preparaty dopasowane indywidualnie do aktualnych potrzeb Waszej skóry. Narzędziami, które pomagają nam w doborze właściwej dedykowanej pielęgnacji są ankieta/karta pacjenta oraz dokładny wywiad dermatologiczny. Takie spersonalizowane podejście pozwala nam na dostarczenie Państwa skórze tego, czego właśnie potrzebuje.