Skip to content

O nas

Care4Skin został stworzony z myślą i w trosce o naszych pacjentach. Co więcej – to pacjenci stali się inspiratorami jego powstania!

NASZA MISJA

Profesjonalna opieka dermatologiczna i kosmetologiczna w zaciszu twojego domu

W czasie lockdownu i związanej z nim ograniczonej możliwości bezpośrednich wizyt w naszych gabinetach, pacjenci prosili nas o wysyłkę potrzebnych im produktów – w ten sposób pozostając w kontakcie z naszymi specjalistami, mogli kontynuować leczenie i pielęgnację skóry. Porady online oraz wysyłka preparatów do stosowania w domu, umożliwiły skuteczne prowadzenie rozpoczętego procesu leczenia.

Z Care4Skin dajemy możliwość skorzystania z takiej zdalnej formy profesjonalnej opieki dermatologicznej i kosmetologicznej wszystkim pacjentom, którzy z różnych względów nie mogą pojawić się w gabinecie. Wystarczy rejestracja na portalu! Zapraszamy!

Path 2 Created with Sketch.

CARE4SKIN

Więcej niż sklep

Na platformie Care4Skin znajdziecie Państwo informacje, w formie porad i artykułów, dotyczące dbania o skórę. Ponadto dzięki stałej współpracy Care4skin z Kaniowscy Clinic macie możliwość skorzystania z konsultacji online z kosmetologiem i/lub lekarzem dermatologiem, którzy pomogą w doborze odpowiedniej pielęgnacji. Tutaj także w szybki i prosty sposób zakupicie polecane Wam produkty.
Możemy zaoferować Państwu preparaty dopasowane indywidualnie do aktualnych potrzeb Waszej skóry. Narzędziami, które pomagają nam w doborze właściwej dedykowanej pielęgnacji są ankieta/karta pacjenta oraz dokładny wywiad dermatologiczny. Takie spersonalizowane podejście pozwala nam na dostarczenie Państwa skórze tego, czego właśnie potrzebuje.