Avene

Zakupy bez rejestracji !
Wszelkie kody rabatowe będą przysługiwać TYLKO zalogowanym użytkownikom. Zachęcamy do założenia Konta Pacjenta.

Marka Avene już od 30 lat oferuje produkty pielęgnacyjne przeznaczone do stosowania w przypadku każdego rodzaju skóry, nawet tej najbardziej delikatnej i wrażliwej. Głównym dodatkiem do wszystkich produktów tej marki jest Woda Termalna Avène z unikatowym składnikiem aktywnym, który przyczynia się do odbudowy bariery skórnej. Historia Wody Termalnej i jej dobroczynnych właściwości znane są na świecie od ponad 200 lat i potwierdzone w licznych badaniach. Ze względu na jej terapeutyczne właściwości w roku 1874 Francuska Krajowa Akademia Medycyny ogłosiła źródło wody termalnej Avène dobrem publicznym.
Pierre Fabre przekonany o wyjątkowym działaniu tej czystej i silnie działającej wody, zapragnął udostępnić ją jak największej liczbie ludzi i w tym celu w 1990 roku otworzył Centrum Hydroterapii Avène i powołał do życia markę Eau Thermale Avène.
Od 30 lat misja firmy jest niezmienna – dążenie do tego, aby produkty marki zapewniały komfort życia wszystkim osobom ze skórą wrażliwą i problematyczną.
Firma od lat współpracuje z dermatologami a jej produkty są doskonałym uzupełnieniem terapii leczniczych.