Kerabione

Zakupy bez rejestracji !
Wszelkie kody rabatowe będą przysługiwać TYLKO zalogowanym użytkownikom. Zachęcamy do założenia Konta Pacjenta.

Gęste, lśniące włosy, mocne paznokcie, piękna skóra to oznaka dobrej kondycji organizmu. Aby był on zdrowy i miało to odzwierciedlenie w naszym samopoczuciu i wyglądzie, należy dostarczać mu niezbędnych substancji odżywczych, witamin i minerałów. Podstawą jest oczywiście dieta o odpowiednio zbilansowanym składzie. Zdarza się, że mimo właściwego odżywiania musimy wesprzeć się suplementacją lub zastosować preparaty, które zapewniają pielęgnację od zewnątrz.
Marką, która oferuje kompleksowe wsparcie dla zachowania zdrowej skóry, włosów i paznokci jest Kerabione. Należy ona do szwedzkiej grupy Valentis AG, znanej z jakości oraz stosowania w swoich produktach naturalnych składników i ekstraktów. Działanie składników zawartych w preparatach Kerabione zostało potwierdzone przez Europejską Agencję ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA). Znaleźć w nich można takie pierwiastki jak: biotyna, selen, cynk, miedź, witaminę C, niacynę, ryboflawinę, witaminę A, a także cenne oleje i wiele innych.
Sprawdź produkty Kerabione dostępne w naszym sklepie Care4Skin! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu z nami!

Filtruj wg ceny

Kategorie

Marka

Rodzaj skóry

Problemy skóry

Profilaktyka

Forma preparatu

Okolica stosowania

Pojemność

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3