CELLTWEET

Zakupy bez rejestracji !
Wszelkie kody rabatowe będą przysługiwać TYLKO zalogowanym użytkownikom. Zachęcamy do założenia Konta Pacjenta.

Celltweet to innowacyjna linia egzoskosmetyków łącząca odżywczą pielęgnację ze skuteczną regeneracją uwrażliwionej skóry.
W składzie wszystkich kosmetyków z serii obecne są cenne egzosomy, które to są kluczowym elementem procesu odbudowy skóry. Uczestniczą one w komunikacji międzykomórkowej i rozpoczynają proces regeneracyjny. Mikroskopijny rozmiar egzosomów pozwala im w łatwy sposób przeniknąć w głąb skóry.
W egzokosmetykach Celltweet połączono regeneracyjne zdolności wyjątkowej róży damasceńskiej z innowacyjnym sposobem pozyskiwania 100% czystych egzosomów z komórek macierzystych roślin. Wszystko to dzięki opatentowanej technologii firmy ExoSCRT™, która specjalizuje się w egzosomach komórek macierzystych. Technologia ta pozwala na uzyskanie produktu zawierającego 100% oczyszczonych egzosomów, a wszystko dzięki wykorzystaniu podwójnego procesu filtracji i oczyszczeniu.
Kluczowy składnik kosmetyków Celltweet to egzosomy pozyskane z komórek macierzystych róży damasceńskiej. Roślina ta, pochodząca z Doliny Róży w Bułgarii, została uznana za jeden z najcenniejszych kwiatów na świecie. Róża ta posiada aż 300 substancji czynnych, wyjątkowe właściwości pobudzające gruczoły dokrewne oraz właściwości, które działają wspierająco na regenerację komórek. Egzosomy pozyskiwane w technologii Exoscrt ™ z tego gatunku róży mają taką samą skuteczność i zdolność do regeneracji, jak komórki ludzkiej skóry.
Linia produktów Celltweet rozwiązuje problemy skórne spowodowane swędzeniem, suchością i podrażnieniem skóry, przynosi skórze ukojenie, nawilżenie oraz regenerację.