Skip to content

O nas

Internetowy dostęp do dermokosmetyków rekomendowanych przez specjalistów Kaniowscy Clinic

dr n.med. Ewa Kaniowska i dr Michał Kaniowski – założyciele gabinetów Kaniowscy Clinic oraz sklepu internetowego Care4Skin.
Główną misją dr Ewy Kaniowskiej i dr Michała Kaniowskiego jest holistyczne podejście do medycyny oraz edukacja Pacjentów. Satysfakcja pacjenta wynikająca ze skutecznej terapii jest dla nich nadrzędnym celem

NASZA MISJA

Sklep internetowy Care4Skin powstał z myślą i w trosce o zdrowie Pacjentów Kaniowscy Clinic. W czasie lockdownu i związanej z nim ograniczonej możliwości bezpośrednich wizyt w naszych gabinetach, pojawił się problem z zachowaniem ciągłości leczenia oraz pięlęgnacji za pomocą dermokosmetyków dostępnych stacjonarnie w Klinice. Porady online oraz wysyłka niezbędnych preparatów, umożliwiły skuteczną kontynuację rozpoczętego procesu leczenia. W związku z zaistniałą sytuacją postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom i stworzyć sklep internetowy Care4Skin, w którym będą dermokosmetyki dostępne dla wszystkich.

Cała gama preparatów znajdujących się w naszej ofercie to produkty w pełni rekomendowane i testowane przez naszych specjalistów. Aby zapewnić Państwu poczucie bezpieczeństwa i komfortu wprowadziliśmy możliwość bezpłatnej konsultacji z kosmetologiem. Porada i dobór odpowiedniej pielęgnacji jest niezwykle istotnym czynnikiem zapewniającym skuteczność działania produktu. W przypadku zamówienia preparatu, który w naszym mniemaniu wymaga konsultacji z specjalistą – sami kontaktujemy się z Państwem w trosce o zapewnienie bezpieczeństwa i prawidłowego zastosowania produktu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną w sklepie Care4Skin.

Path 2 Created with Sketch.

CARE4SKIN

Więcej niż sklep

Na platformie Care4Skin znajdziecie Państwo informacje, w formie porad i artykułów, dotyczące dbania o skórę. Ponadto dzięki stałej współpracy Care4skin z Kaniowscy Clinic macie możliwość skorzystania z konsultacji online z kosmetologiem i/lub lekarzem dermatologiem, którzy pomogą w doborze odpowiedniej pielęgnacji. Tutaj także w szybki i prosty sposób zakupicie polecane Wam produkty.
Możemy zaoferować Państwu preparaty dopasowane indywidualnie do aktualnych potrzeb Waszej skóry. Narzędziami, które pomagają nam w doborze właściwej dedykowanej pielęgnacji są ankieta/karta pacjenta oraz dokładny wywiad dermatologiczny. Takie spersonalizowane podejście pozwala nam na dostarczenie Państwa skórze tego, czego właśnie potrzebuje.