Suplementy diety

Zakupy bez rejestracji !
Wszelkie kody rabatowe będą przysługiwać TYLKO zalogowanym użytkownikom. Zachęcamy do założenia Konta Pacjenta.

Zbilansowana dieta, aktywność fizyczna i wewnętrzna homeostaza to podstawy zachowania zdrowia oraz dobrego samopoczucia, a co za tym idzie ładnego wyglądu. Jeżeli z różnych przyczyn nie możemy jednak dostarczyć naszemu ciału składników odżywczych z pożywieniem, z pomocą może przyjść suplementacja. Preparaty powinny być dobrej jakości, być właściwie dobrane i skutecznie uzupełniać niedobory witamin i minerałów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.
Zanim podejmie się decyzje o przyjmowaniu suplementów warto skonsultować to lekarzem i wykonać ewentualne zlecone przez niego badania. Racjonalnie stosowana suplementacja ma bowiem szansę zadziałać wtedy, gdy jest dopasowana do indywidualnych potrzeb danej osoby i jest stosowana pod kontrolą specjalisty. Równie ważne jest pochodzenie i jakość suplementów. Warto wybierać produkty renomowanych firm, które działanie swoich suplementów potwierdzają badaniami.
Ważne, aby mieć świadomość, że suplement nie jest lekiem i nie może go zastąpić a jego stosowanie nie zwalnia z dbania o swój organizm. Dobry i wartościowy suplement, najlepiej polecony przez lekarza, może natomiast skutecznie i bezpiecznie uzupełnić niedobory niezbędnych witamin i minerałów i wpłynąć korzystnie na stan naszego zdrowia.

Filtruj wg ceny

Kategorie

Marka

Rodzaj skóry

Problemy skóry

Profilaktyka

Forma preparatu

Okolica stosowania

Pojemność

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2