Retix C

Zakupy bez rejestracji !
Wszelkie kody rabatowe będą przysługiwać TYLKO zalogowanym użytkownikom. Zachęcamy do założenia Konta Pacjenta.

Firma Urgo, a dokładniej Urgo Polfa Łódź, to prężnie rozwijająca się firma będąca połączeniem polskiej tradycji i farmaceutycznej jakości z francuską innowacyjnością. Polskie korzenie firmy sięgają 1933 roku, kiedy to w Łodzi powstały podwaliny pod markę Polfa Łódź, dzisiejszego eksperta w dziedzinie suplementów diety i leków bez recepty. W 1958 roku natomiast w Dijon, w sercu Francji została stworzona marka Urgo i pierwszy gotowy do użycia plaster. W 2012 roku Grupa Urgo zakupiła polską firmę BioProfil, specjalizującą się w dystrybucji produktów dermokosmetycznych.
W oparciu o opatentowane technologie, URGO Medical dostarcza wysokiej jakości opatrunki do zaawansowanego leczenia ran, natomiast URGO Aetshetic jest czołowym dystrybutorem marek estetycznych. Firma promuje produkty sprawdzonych producentów, tworzy też silną markę własną opartą na zabiegu Retix C.

Retix.C to kompleksowa i skuteczna linia produktów anti-aging do stosowania w gabinecie dermatologicznym oraz w pielęgnacji domowej.
Flagowym zabiegiem marki jest Retix.C z 4% maską retinolową –Zobacz terapię w naszej klinice
Ta profesjonalna terapia wykorzystuje połączenie jednego z najskuteczniejszych składników odmładzających skórę – 4% retinolu (czysta postać witaminy A) oraz witaminy C i koktajlu proteoglikanów, które działają rozjaśniająco i regenerująco. Wskazaniami do stosowania terapii są m.in. przebarwienia, zmarszczki, niedoskonałości, zaskórniki, rozszerzone pory.

Uzupełnieniem gabinetowego zabiegu Retix C są produkty do stosowania w domu:

– Retix C Fotoprotector 50+
– Retix C Ultra Repair Moisturizer
– Retix C Glow Booster Serum

Kompleksowa terapia Retix C stymuluje procesy odnowy komórkowej i sprzyja odbudowie włókien kolagenu i elastyny. W efekcie następuje poprawa gęstości i napięcia skóry, wzrost poziomu jej nawilżenia, staje się ona gładka, przebarwienia i niedoskonałości ulegają redukcji.