Skinbetter Science

Zakupy w CARE4SKIN są możliwe tylko dla zalogowanych klientów. Utwórz konto pacjenta już teraz i odblokuj dostęp do setek profesjonalnych produktów dermokosmetycznych i porad ekspertów.

Produkty Skinbetter są dostępne jedynie w licencjonowanych klinikach i gabinetach kosmetologicznych. Marka powstała w 2016 roku i natychmiast stała się prekursorem nowego standardu pielęgnacji skóry, nie tylko dla pacjentów, ale także dla lekarzy i kosmetologów, którzy to na co dzień starają się pomóc swoim pacjentom,aby uzyskać piękną i zdrową skórę.
Unikatowe wykorzystanie nowych, a zarazem wyjątkowych na skalę światową składników aktywnych wyróżnia markę na tle innych dostępnych preparatów. Doskonałym przykładem jest serum AlphaRet, w którym to uświadczyć możemy niesamowite połączenie retinoidu i kwasu mlekowego. Skuteczność wszystkich produktów marki Skinbetter science oparta jest na licznych badaniach klinicznych. Niezwykle istotną, a zarazem ponownie wyróżniającą kwestią jest fakt, iż preparaty są niekomedogenne, nie są testowane na zwierzętach, nie posiadają substancji zapachowych oraz barwników, które wykazują potencjał alergizujący. Skinbetter Science to marka, które daje namiastkę profesjonalnej pielęgnacji prosto z gabinetu w zaciszu domowym.

Wyświetlanie 1–18 z 19 wyników