Skip to content

TOP MARKI

Path 2 Created with Sketch.

CODAGE

Każdy kosmetyk poprzez precyzyjny dobór kompleksu składników aktywnych idealnie wpasowuje się w potrzeby skóry. Substancje aktywne, wykorzystane w kosmetykach Codage Paris wyróżniają się potwierdzonym działaniem w licznych badaniach klinicznych oraz synergistycznym działaniem. Każdy typ skóry wymaga innego podejścia, doboru kluczowych substancji, dlatego marka Codage stworzyła całe spektrum kosmetyków, które przenoszą nas w świat profesjonalnej pielęgnacji prosto z gabinetu. Kluczem do zdrowej i pięknej skóry z pewnością jest prawidłowa pielęgnacja domowa. Dokładny proces oczyszczania skóry, złuszczanie naskórka, odżywianie i ochrona przed wolnymi rodnikami to gwarancja promiennej, pełnej blasku skóry. Każdy z tych etapów pielęgnacji został dopracowany do perfekcji przez markę Codage. W swojej bogatej ofercie posiadają: Produkty do dokładnego demakijażu i oczyszczania skóry, toniki, peelingi i maski, serum i kosmetyki ochronne.

Path 2 Created with Sketch.

MEDIK8

Tworzenie tych nowoczesnych i innowacyjnych produktów odbywa się w brytyjskim laboratorium. Oprócz skuteczności wyróżniają się one świetnym składem, przyjemną konsystencją i pięknymi, delikatnymi zapachami. Linia produktów zawiera preparaty do oczyszczania, pielęgnacji, jak również walki z niedoskonałościami skóry. Medik8 proponuje serum z wit. C – jednym z najważniejszych antyoksydantów, które zwalczą wolne rodniki, zapobiegają również powstawaniu zmarszczek oraz rozjaśniają skórę. Produkty z retinolem zawierają wyjątkową postać wit.A i zostały opracowane z użyciem zaawansowanej technologii Time Relase. To rozwiązanie powoduje, że witamina ta jest dostarczana skórze stopniowo, w małych dawkach przez całą noc, nie wywołując podrażnień. Linia kosmetyków posiada także preparaty redukujące zaczerwienienia, kojące skórę i łagodzące stan zapalny oraz produkty zwalczające przebarwienia różnego pochodzenia.

Path 2 Created with Sketch.

MESOESTETIC

Marka Mesoestetic tworzy produkty będące uzupełnieniem pielęgnacji domowej tuż po opuszczeniu gabinetu specjalisty. Głównym założeniem producenta jest zapewnienie Pacjentowi kosmetyków dających spektakularny efekt w przypadku praktykowania trzech podstawowych zasad: HIGIENA, LECZENIE I OCHRONA. Mesoestetic w oparciu o szereg badań naukowych, potwierdzających skuteczność tworzonych produktów, przedstawia całą gamę kosmetyków będących dopełnieniem naszej prawidłowej pielęgnacji domowej.

Path 2 Created with Sketch.

NOON AESTHETICS

NOON Aesthetics to izraelska marka, oferująca profesjonalne kosmetyki przeznaczone do stosowania w gabinetach lekarskich, która zadebiutowała w Polsce oraz w naszym gabinecie. Produkty tej marki bazują na alfa i beta-hydroksykwasach o wysokich stężeniach i pH poniżej 1, zawierających unikalną, opatentowaną technologię DermShield™. To, co wyróżnia markę, to właśnie ta technologia, która daje możliwość zastosowania najbardziej skutecznego leczenia skóry bez skutków ubocznych typowych dla kwasów, takich jak podrażnienie, pieczenie, zaczerwienienie i nieprzyjemne odczucia. Ten zestaw właściwości otwiera nowe możliwości leczenia pacjentów z bardzo wrażliwą skórą.

Path 2 Created with Sketch.

SKINBETTER

Produkty Skinbetter są dostępne jedynie w licencjonowanych klinikach i gabinetach. W kosmetykach zostały wykorzystane całkowicie nowe, wyjątkowe na skalę światową składniki aktywne, jeden z nich AlphaRet stanowi połączenie retinoidu i kwasu mlekowego, czego w świecie profesjonalnej kosmetyki jeszcze nie było. Wszystkie produkty marki Skinbetter science mają szereg badań klinicznych, potwierdzających ich wyjątkową skuteczność, dodatkowo są niekomedogenne, nie są testowane na zwierzętach, nie posiadają substancji zapachowych, barwników, które wykazują potencjał alergizujący. Skinbetter Science to marka, które daje namiastkę profesjonalnej pielęgnacji prosto z gabinetu w zaciszu domowym. Marka powstała w 2016 roku, jest ona prekursorem nowego standardu pielęgnacji skóry nie tylko dla pacjentów, ale także dla lekarzy i kosmetologów, którzy na co dzień pomagają pacjentom uzyskać piękną i zdrową skórę. Marka bazuje na 3 głównych filarach: zaawansowana wiedza i nauka, prawdziwe relacje, realne i potwierdzone efekty. Poniżej przedstawiamy, naszym zdaniem bazowe kosmeceutyki marki Skinbetter Science. Każdy z nich posiada innowacyjne składniki aktywne, które maja naukowo potwierdzoną skuteczność.

Path 2 Created with Sketch.

UNIVERSKIN

UNIVERSKIN™ to gama naukowo opracowanych, wyjątkowych produktów do pielęgnacji skóry, które cieszą się ogromną popularnością i uznaniem wśród dermatologów, chirurgów plastycznych i estetycznych w 30 krajach świata. Indywidualnie dobrany preparat, powstaje po wnikliwej medycznej analizie skóry, pozwala na dobranie odpowiednich substancji spośród 19 dostępnych składników aktywnych, opracowanych i wyprodukowanych we Francji jako efekt 8-letnich badań.

Path 2 Created with Sketch.

CARE 4 SKIN

Więcej niż sklep

Na platformie Care4Skin znajdziecie Państwo informacje, w formie porad i artykułów, dotyczące dbania o skórę. Ponadto dzięki stałej współpracy Care4skin z Kaniowscy Clinic macie możliwość skorzystania z konsultacji online z kosmetologiem i/lub lekarzem dermatologiem, którzy pomogą w doborze odpowiedniej pielęgnacji. Tutaj także w szybki i prosty sposób zakupicie polecane Wam produkty.
Możemy zaoferować Państwu preparaty dopasowane indywidualnie do aktualnych potrzeb Waszej skóry. Narzędziami, które pomagają nam w doborze właściwej dedykowanej pielęgnacji są ankieta/karta pacjenta oraz dokładny wywiad dermatologiczny. Takie spersonalizowane podejście pozwala nam na dostarczenie Państwa skórze tego, czego właśnie potrzebuje.