Teoxane

Zakupy bez rejestracji !
Wszelkie kody rabatowe będą przysługiwać TYLKO zalogowanym użytkownikom. Zachęcamy do założenia Konta Pacjenta.

TEOXANE Laboratories, którego założycielką jest Valérie Taupin, powstało w 2003 roku w Genewie, Jest ono obecnie jednym z najbardziej uznawanych liderów na rynku medycyny estetycznej i pielęgnacji skóry, a jego produkty są dostępne w ponad 80 krajach na całym świecie.
Teoxane zajmuje się opracowywaniem i produkcją wypełniaczy z kwasem hialuronowym oraz zaawansowanych kosmetyków do domowej pielęgnacji skóry. Produkty marki tworzone są w oparciu o najnowszą wiedzę i aktualne doniesienia naukowe, dzięki czemu zachowują najwyższe standardy jakości.
Bazę unikalnej linii kosmetyków do pielęgnacji TEOXANE stanowi wyjątkowa formuła kwasu hialuronowego, zbliżonego do tego naturalnie występującego w skórze oraz tego, który zastosowany został w wypełniaczach do zabiegów iniekcyjnych. To umożliwia zaoferowanie pacjentom kompleksowej pielęgnacji domowej, która doskonale uzupełnia profesjonalne zabiegi estetyczne wykonywane w gabinecie lekarskim. Produkty łagodzą skórę, nawilżają ją i rewitalizują oraz pomagają utrzymać efekty zabiegów estetycznych. Mają one także działanie profilaktyczne przeciwdziałając pojawianiu się widocznych oznak starzenia skóry.